II Ogólnopolska Konferencja Studentów i Młodych Naukowców „Oblicza Neuronauki”

Redakcja “Via Mentis” patronuje i serdecznie zaprasza do udziału w drugiej edycji konferencji “Oblicza Neuronauki”.

II Ogólnopolska Konferencja Studentów i Młodych Naukowców „Oblicza Neuronauki”:

W dniach 16-18 listopada 2012 r. na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się druga edycja ogólnopolskiej konferencji „Oblicza Neuronauki”. Organizatorem wydarzenia są członkowie Studenckiego Koła Naukowego Neurobiologii działającego przy Uniwersytecie Warszawskim.

W ramach konferencji zaplanowano sesję posterową oraz pięć sesji referatowych obejmujących następujące bloki tematyczne:
– neurobiologia;
– neuropsychologia;
– neurologia i neurochirurgia;
– neuroinformatyka;
oraz
– pogranicza neuronauki.

Każda z sesji tematycznych będzie poprzedzona wykładem zaproszonego gościa, specjalisty w danej dziedzinie. Tematem przewodnim tegorocznej konferencji będą technologie innowacyjności.

Prelekcje studenckie będą odbywały się równocześnie w dwóch salach, w wersji podstawowej (referaty przeznaczone dla słuchaczy początkujących w danej dziedzinie) oraz rozszerzonej (dla osób już posiadających podstawy merytoryczne). Prelegenci będą mogli zgłaszać wystąpienia 15-minutowe (standard) lub 5-minutowe (flash).
Konferencja odbędzie się w języku polskim i skierowana jest do studentów nauk przyrodniczych, ale także do osób niezwiązanych ze środowiskiem naukowym.

Rejestracja już w trakcie! Formularz znajduje się na stronie internetowej www.neuronauka.org

Logo "Oblicza Neuronauki"

Comments are closed.